Prepych alebo funkčná vec?

Dnes je už takmer každé auto vybavené klimatizáciou. Ide o super vec, ale čo ak ju nemám alebo mi nerobí dobre? V takom prípade je asi jediná možnosť a to dať si nalepiť tónovacie autofólie na okná. Je dobre poobzerať sa po kvalitných autofóliach, ktoré nie len zatemňujú interiér, ale aj zachytávajú teplo a tým bránia prehrievaniu sa interiéru vozidla.

S autofóliami môžete zvýšiť komfort a bezpečnosť pri jazde s autom.

Jedinečný vzhľad a ochrana proti nazeraniu do auta.

Elegancia a funkčnosť v jednom

Autofólie prešli veľkým vývojom a už to vôbec nie je len o akomsi „gangsterskom“, ale skôr elegantnom vzhľade vozidla. Nehovoriac o tom, že ide o naozaj funkčnú vec na aute čo dokazuje aj množstvo meraní, ale hlavne spokojných zákazníkov.

Možností je veľa

Na výber máte niekoľko stupňov tmavosti. Tu však platí rovnica, že čim svetlejšia je fólia, tým viac svetla a tepla prepúšťa do interiéru vozidla. Často sa stretávame s názorom, že zákazníci nechcú úplne najtmavšiu fóliu, lebo cez ňu nie je nič vidieť, resp. len veľmi slabo. Vtedy im väčšinou dáme do ruky kúsok fólie, cez ktorý sa môžu pozrieť ako keby von z auta. Veľa z nich ostane prekvapených, že cez ňu bez problémov vidia. Prirovnávame to ku kvalitným slnečným okuliarom. Tie bránia prenikaniu ostrého svetla no neobmedzujú vo výhľade.

Ak uvažujete nad aplikáciou tónovacích autofólií je nutné si ich dať nalepiť odbornej firme. Tá vám spolu s certifikátom vystaví aj osvedčenie o ich odbornej montáži.

9 hlavných výhod okenných autofólií

 • zníženie teploty interiéru vozidla
 • menšie namáhanie klimatizácie čo má za následok aj zníženie spotreby paliva
 • zachytávajú až 99% škodlivého UV žiarenia
 • podstatné zníženie rizika oslnenia v noci vozidlom idúcim za vami s diaľkovými svetlami resp. svetlami do hmly
 • zvýšenie pocitu súkromia ako pri cestovaní tak pri zaparkovanom aute a následnými zvedavými pohľadmi do auta
 • zvýšenie komfortu cestovania pre cestujúcich na zadných sedadlách počas slnečných dní hlavne u detí (overené desiatkami spokojných rodičov)
 • zvýšenie odolnosti skla proti rozbitiu z exteriéru a následnému odcudzeniu vecí z vozidla (nákup, taška s notebookom, alebo obyčajná detská autosedačka)
 • zmenšenie rizika úrazu pri nehode odletujúcimi črepinami z rozbitého skla
 • nový atraktívny vzhľad vozidla

Cenník tónovacích fólií

cennik 3 dverove

3 dverové

140€

cennik 5 dverove

5 dverové

170€

cennik combi

Combi

180€

cennik sedan

Sedan

180€

cennik suv

SUV

190€

cennik van

VAN

200€

Fólie na zmenu farby karosérie Carwrap.

Chcete auto v trendovej farbe? Fólia namiesto farby.

Čo je to polep? Polep vozidla je proces, pri ktorom sa odborne nalepí fólia na vaše vozidlo. Môže sa polepiť úplne celé alebo len jednotlivé časti.
Celopolepy vozidiel sú v dnešnej dobe obľúbenou možnosťou pre rýchlu zmenu farby a zároveň aj čiastočnej ochrany laku Vášho vozidla. Zmena farby prestriekaním iným lakom je časovo náročný a hlavne nevratný spôsob zmeny farby prípadne designu vozidla.

Hlavné výhody:

 • môžete zmeniť farbu vozidla podľa potreby
 • váš lak vozidla je chránený pred nepriazňou počasia
 • pôvodná farba je zachovaná
 • zachovaná je aj hodnota vozidla (správnym výberom fólie sa môže aj zvýšiť)

Možnosti:

 • celopolep
 • čiastočný polep (kapota, strecha...)

Fólia je optimálne riešenie pre krátkodobú zmenu farby vozidla. Polep fóliou je nákladovo efektívne riešenie pre firemné flotily. Pôvodná farba je chránená pred vplyvmi počasia, farba nebledne, takže ostáva uchovaná ako nová. Celopolep je preto šikovná alternatíva k lakovaniu. Farba vozidla je úplne pokrytá špeciálnym filmom. Podkladová farba je dokonale chránená a zostáva ako nová. Po niekoľkých rokoch môže byť fólia odstránená bez zvyškov lepidla či iného poškodenia.

Výber farby?
Aby sme mohli ponúknuť najväčší možný výber farieb, používame fólie od rôznych výrobcov ktorý sa dlhodobo zaoberajú vývojom a výrobou fólií. ( PWF, 3M, KPMF, Oracal 970 ...)

Reklamné fólie – výroba reklamy

Takzvané oBrandovanie firemného auta vám dokáže priniesť nových zákazníkov ale hlavne dať o sebe vedieť na cestách. Sú klasikou, ktorá nestarne a nestojí vás celý majetok. Pri výbere reklamnej formy si treba vybrať, či ide o polep celého vozidla, v tom prípade sa lepí tlačená fólia na celé auto alebo ide o čiastočný polep niektorých dielov, kde je výhodnejšia plotrovaná grafika ( vyrezaná z fólie ) a lepí sa na pôvodnú vašu farbu firemného auta.
Firemný automobil je najlacnejšia plocha pre vašu reklamu, nakoľko zanňu meačne neplatíte nič. Preto si treba zvážiť a vybrať firmu ktorá vám tento polep aplikuje profesionálne aby ste nepôsobili zle. Škaredá odliepajúca reklama totiž dokáže značne znížiť dojem o vašich ponúkaných službách či produktoch.

Ak potrebujete poradiť, či aplikovať kvalitný reklamný polep, ste na správnej adrese.