Protislnečné okenné fólie ThermoProtect

Vylepšia vlastnosti Vašich okien tým, že zlepšia účinnosť tepelnej izolácie a ochranu proti žiareniu UV, znížia oslepujúce lesknutie, zabrána nazeraniu do interiéru a predchádzajú rozbitiu skla na črepiny. V dôsledku týchto výhod môžete dosiahnuť zníženie energetických nákladov, bezpečnosť a pohodu. Naše rôzne rady výrobkov znamenajú riešenia pre Váš problém.

Bezpečnostné okenné fólie

Ochranné fólie chránia pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. V prípade nehôd, búrok a iných faktorov vedúcich k rozbitiu skla spôsobujú črepiny najzávažnejšie škody. Bezpečnostné fólie lepšie chránia sklo pred vlámaním, vandalizmom, teroristickými útokmi a prírodnými katastrofami.

Kombinované slnečno – bezpečnostné fólie taktiež ponúkajú výhody série ThermoProtect.

V ponuke máme 50 až 300 mikrónov hrubé fólie, ktoré zabezpečia ochranu proti vlámaniu, črepinám, poveternostným podmienkam, vandalizmu.
Po aplikácii vystavujeme Bezpečnostný certifikát o odbornej montáži pre klienta a tiež pre poisťovňu, nakoľko naše bezpečnostné fólie plne nahrádzajú podmienku mreží. Ak aj vy chcete mať nehnuteľnosť poistenú a nechcete mať pohľad ako z väzenia, zavolajte nám a vypracujeme Vám cenovú ponuku.

Dekoračné fólie

Premeňte vaše sklenené povrchy pomocou Decour fólií. V našej ponuke sú zatemňovacie - nepriehľadné biele a čierne (whiteout, blackout), pruhované, pieskové, mliečne a kockované v bielej alebo frost farbe s 10 ročnou zárukou.

  • elegantné sklá
  • profesionálne delenie priestoru
  • zaujímavý vzhľad
  • trvácny polyesterový základný materiál